Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Najczęściej kupowane

Producenci

Nowe produkty

Promocje

Dostawcy

Lista produktów producenta: 3M

Firma 3M to jeden z najpopularniejszych producentów Środków Ochrony Indywidualnej 

Firma 3M to jeden z najpopularniejszych producentów Środków Ochrony Indywidualnej 

Więcej
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

Najnowsze aktywne nauszniki firmy 3M Peltor z funkcją regulacji głośności dźwięków Stopień tłumienia: 26 dB Ochronniki słuchu Peltor ProTac III Slim to komfort noszenia, niezawodna ochrona słuchu oraz gwarancja długiego użytkowania.

385,00 zł

Ochronniki słuchu 3M Peltor Optime I H510A Ich niewielki ciężar oraz rozmiary, a także dopracowana konstrukcja pozwalają na szerokie zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu.

59,90 zł

Nauszniki przeciwhałasowe Peltor Optime I przeznaczone są do ochrony przed umiarkowanym poziomem hałasu występującym np. w warsztatach, drukarniach, halach produkcyjnych ale również na otwartej przestrzeni.

69,50 zł

Ochronniki Peltor Optime II zaprojektowano do użytku w środowisku, w którym użytkownik jest szczególnie narażony na działanie hałasu, dlatego tłumią one w maksymalnym stopniu również dźwięki o bardzo niskiej częstotliwości.

74,90 zł

Nauszniki Peltor Optime II nahełmowe Ochronniki przeznaczone do montażu na hełmach ochronnych. Przeznaczony do pracy w hałasie do 105 dB

79,90 zł

Nauszniki Peltor Optime III na pałąku Zostały stworzone do pracy w warunkach o najwyższym poziomie hałasu.

85,40 zł

Zostały stworzone do pracy w warunkach o bardzo bużym poziomie hałasu występujących m.inn na lotniskach, w kopalniach, w energetyce. Przesnaczone do stosowania wraz z hełmem.

97,50 zł

Najnowsze aktywne ochronniki słuchu firmy 3M Peltor z funkcją regulacji głośności dźwięków Nauszniki Peltor ProTac III to komfort noszenia, niezawodna ochrona słuchu oraz gwarancja długiego użytkowania.

385,00 zł

Lekkie okulary ochronne 2720 Classic to ekonomiczne rozwiązanie zapewniające wysoki komfort użytkowania i niezawodną ochronę. Niebieska oprawa, bezbarwne szkła

23,90 zł 26,90 zł

Ergonomiczny sportowy wygląd okularów. Bardzo lekkie.

32,00 zł

Zatyczki 3M E-A-R Ultrafit Wkładki przeciwhałasowe z potrójnym kołnierzem, wykonane z elastycznego materiału, których kształt jest dopasowany do wszystkich rozmiarów kanałów słuchowych.

9,50 zł

Zatyczki przeciwhałasowe 3M EAR SOFT Wygodne i lekkie zatyczki wykonane z wolno rozprężającej się pianki poliuretanowej.

6,90 zł
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów