Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Najczęściej kupowane

Producenci

Promocje

Dostawcy

Lista produktów producenta: 3M

Firma 3M to jeden z najpopularniejszych producentów Środków Ochrony Indywidualnej 

Firma 3M to jeden z najpopularniejszych producentów Środków Ochrony Indywidualnej 

Więcej
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

Najnowsze aktywne nauszniki firmy 3M Peltor z funkcją regulacji głośności dźwięków Stopień tłumienia: 26 dB Ochronniki słuchu Peltor ProTac III Slim to komfort noszenia, niezawodna ochrona słuchu oraz gwarancja długiego użytkowania.

385,00 zł

Ochronniki słuchu 3M Peltor Optime I H510A Ich niewielki ciężar oraz rozmiary, a także dopracowana konstrukcja pozwalają na szerokie zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu.

59,90 zł

Nauszniki przeciwhałasowe Peltor Optime I przeznaczone są do ochrony przed umiarkowanym poziomem hałasu występującym np. w warsztatach, drukarniach, halach produkcyjnych ale również na otwartej przestrzeni.

69,50 zł

Ochronniki Peltor Optime II zaprojektowano do użytku w środowisku, w którym użytkownik jest szczególnie narażony na działanie hałasu, dlatego tłumią one w maksymalnym stopniu również dźwięki o bardzo niskiej częstotliwości.

74,90 zł

Nauszniki Peltor Optime II nahełmowe Ochronniki przeznaczone do montażu na hełmach ochronnych. Przeznaczony do pracy w hałasie do 105 dB

79,90 zł

Nauszniki Peltor Optime III na pałąku Zostały stworzone do pracy w warunkach o najwyższym poziomie hałasu.

85,40 zł

Zostały stworzone do pracy w warunkach o bardzo bużym poziomie hałasu występujących m.inn na lotniskach, w kopalniach, w energetyce. Przesnaczone do stosowania wraz z hełmem.

97,50 zł

Najnowsze aktywne ochronniki słuchu firmy 3M Peltor z funkcją regulacji głośności dźwięków Nauszniki Peltor ProTac III to komfort noszenia, niezawodna ochrona słuchu oraz gwarancja długiego użytkowania.

385,00 zł

Zatyczki 3M E-A-R Ultrafit Wkładki przeciwhałasowe z potrójnym kołnierzem, wykonane z elastycznego materiału, których kształt jest dopasowany do wszystkich rozmiarów kanałów słuchowych.

9,50 zł

Zatyczki przeciwhałasowe 3M EAR SOFT Wygodne i lekkie zatyczki wykonane z wolno rozprężającej się pianki poliuretanowej.

6,90 zł
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów