Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Najczęściej kupowane

Producenci

Nowe produkty

Promocje

Dostawcy

Lista produktów producenta: Procera

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

X-GREY + Rękawice wykonane w 70% z bawełny oraz 30% poliestru wysokiej jakości z dodatkowym nakropieniem PVC poprawiającym chwytność. Idealne do prac manualnych.

4,19 zł

Rękawice X-LATOS wykonane z czerwonego poliestr. Powlekane w części chwytnej lateksem o szorstkowanej strukturze. Idealne do prac manualnych.

2,55 zł

Rękawice X-TOUCH WHITE wykonane z poliestru Powlekane w części chwytnej poliuretanem. Idealne do prac manualnych. Bardzo dobre czucie trzymanego przedmiotu.

2,45 zł

Rękawice X-PUNO BLACK wykonane z poliestru. Powlekane w części chwytnej poliuretanem. Idealne do prac manualnych.

2,45 zł

Rękawice X-TOUCH FIN wykonane z poliestru. Powlekane na czubkach palców białym poliuretanem. Idealne do prac manualnych.

2,40 zł

Rękawice X-TOUCH BLACK  wykonane z poliestru. Powlekane w części chwytnej poliuretanem. Idealne do prac manualnych. Bardzo dobre czucie trzymanego przedmiotu.

2,45 zł

Rękawice X-DOT wykonane z poliestru z jednostronnym mikro nakropieniem w kolorze białym. Idealne do prac manualnych.

2,15 zł

Rękawice X-NITCUT5 TF wykonane z mieszanki włókien HPPE oraz włókien szklanych o wysokim stopniu odporności na przecięcia, Powlekane w 3/4 spienionym nitrylem.

13,90 zł
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów