Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Nowe produkty

Promocje

Rękawice wzmacniane skórą Jest 14 produktów.

Pokazuje 1 - 12 z 14 elementów

Rękawice ochronne skórzane wykonane w całości z wysokiej jakości skóry licowej w kolorze żółtym. Rękawice zapewniają ochronę dłoni przed zagrożeniami mechanicznymi.

21,99 zł

Rękawice ochronne chroniące przed zagrożeniami mechanicznymi. Rękawice monterskie w całości wykonane ze skóry koziej

14,90 zł

Rękawice ochronne chroniące przed zagrożeniami mechanicznymi. Część chwytna rękawic, łącznie z kciukiem, wykonana jest ze skóry licowej (bydlęcej), a część wierzchnia z dwoiny bydlęcej. Zastosowanie niniejszych rękawic umożliwia wykonywanie prac wymagajacych wysokiej manipulacyjności.

18,20 zł

Rękawice ocieplane wykonane z najwyższej jakości bydlęcej skóry licowej zarówno w części chwytnej, jak i w części wierzchniej.Od wewnątrz w całości wyposażone są w futrzane ocieplenie.

38,40 zł

Rękawice ochronne spawalnicze typu A. Mankiet oraz część wierzchnia rękawicy wykonane są z wysokiej jakości dwoiny bydlęcej, a część chwytna ze skóry licowej (bydlęcej). Rękawice zapewniają ochronę rąk przed zagrożeniami mechanicznymi

25,20 zł

Rękawice spawalnicze typu A, wykonane z wysokiej jakości dwoiny bydlęcej. Przeznaczone do ochrony rąk podczas wykonywania większości prac spawalniczych i czynności pokrewnych. Rękawice w całości są wypodszewkowane. Szwy osłonięte bizą.Rękawice zapewniają ochronę rąk przed zagrożeniami mechanicznymi

24,90 zł

Rękawice wykonane są z koziej skóry licowej w części chwytnej i wierzchniej. Mankiet z dwoiny bydlęcej. Ściągacz na wysokości nadgarstka. Szwy wykonane są niepalnymi nićmi KEVLAR®.

32,00 zł

Rękawice wykonane z koziej skóry licowej. Część chwytna wraz z kciukiem i wzmocnieniami końców palców wykonana jest ze skóry, a część wierzchnia z dzianiny.

16,99 zł

Rękawice robocze wzmocnione skórą dwoinową, całodłonicowe, tkanina drelichowa w kolorze czerwonym.

9,40 zł

Część chwytna wykonana z jednego elementu skóry-dwoiny bydlęcej w naturalnym kolorze. Gumka ściągająca powyżej mankietu.

15,95 zł

Rękawice pięciopalcowe wykonane z bardzo dobrej jakości, delikatnej, miękkiej skóry licowej koziej w naturalnym kolorze.

16,40 zł

Rękawice pięciopalcowe wykonane z bardzo dobrej jakości, delikatnej, miękkiej skóry licowej koziej w naturalnym kolorze. W nadgarstku na części grzbietowej ściągnięte gumką, mankiet zakończony lamówką.

16,40 zł
Pokazuje 1 - 12 z 14 elementów