Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Nowe produkty

Promocje

Taśma Izolacyjna Jest 4 produktów.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Wysyłka: do 14 dni

Taśma izolacyjna zestaw 6 sztuk w różnych kolorach. Odporna na wysokie i niskie temperatury. Niepalna, niewrażliwa na substancje zmiękczające obecne w izolacjach kabli. Bardzo elastyczna, odporna na rozdarcia i ścieranie.

10,50 zł
Wysyłka: do 14 dni

Taśma izolacyjna zestaw 5 sztuk w różnych kolorach. Odporna na wysokie i niskie temperatury. Niepalna, niewrażliwa na substancje zmiękczające obecne w izolacjach kabli. Bardzo elastyczna, odporna na rozdarcia i ścieranie. Mocno klejąca.

8,50 zł
Wysyłka: do 14 dni

Taśma izolacyjna zestaw 10 sztuk w kolorze czarnym. Odporna na wysokie i niskie temperatury. Mocno klejąca. Zestaw zawiera 10 rolek taśmy o wymiarach: Szerokość: 19 mm Długość: 10 m

15,30 zł
Wysyłka: do 14 dni

TAŚMA IZOLACYJNA CZARNA 50mm x 10 m Szeroka taśma izolacyjna, czarna. Odporna na wysokie i Niskie temperatury. Niepalna, niewrażliwa substancje zmiękczające obecne w izolacjach kabli. Bardzo elastyczna, Odporna na rozdarcia i ścieranie.

4,90 zł
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów